Kurumsal

Antalya Yetkili Bayi

Antalya Kupa Cam Balkon Bayisi

Usta Cam Balkon Antalya ili yetkili Kupa Cam Balkon bayisidir. Yılların deneyimi ve çalışma disiplini ile hareketli cam sistemleri ve cam balkon projelerinizde profesyonel çözümler sunar.

Katalog

Kupa Cam Balkon sistemlerimiz ile ilgili 2018 yılı kataloğumuzu aşağıdaki bağlantıdan değişik formatlarda temin edebilirsiniz:

Kupa Cam Balkon Hakkında

Türkiye’de cambalkon üretmek isteyen ilk firmalara, sahip olduğumuz tecrübe ve emeği esirgemeyerek, sistemlerinin tasarımında her zaman yol gösterdik. Aynı zamanda Türkiye’de cambalkon alanında ilk yerli aksesuarı yapan firma olduk. Türkiye’de cambalkon sektörüne yön vermenin ve ilklere yol göstermenin gururunu yaşadık. Uzunca bir dönem, çözüm ortaklarımız için tasarıma ve aksesuar üretimine devam eden firmamız; 1999’dan itibaren, kendi markası olan Kupa Camlama Sistemlerini kurmaya karar verdi. Kupa Camlama Sistemleri’ni kurarken amacımız, yıllar içinde edindiğimiz tecrübelere dayanarak; piyasadaki markaların tasarım hatalarını içermeyen, sorunsuz çalışan bir sistem yaratmaktı.

Bugün, tamamı kendi tescilli tasarımlarımız olan; katlanır, kayar ve üstten askılı camlama ürünlerimiz ile müşteri şikayetleri en az olan; dolayısıyla bayilerimizi de en çok memnun eden sistemleri yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sistemlerimiz, montaj ve kullanım kolaylığı, kalite ve estetik değerleri sayesinde, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da giderek daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Bunların yanında, firmamız sistemlerinde kullandığı tüm aksesuarları kendi bünyesinde üreten Türkiye’deki tek firmadır. Tüm Kupa Aksesuarları, tesisimizde bulunan son teknolojiye sahip makineler ile tecrübeli kadromuz tarafından üretilmektedir. Bu şekilde, her zaman sürdürülebilir kaliteyi garanti etmekteyiz.

Neden Kupa Cam Balkon

 1. 1
  Öncü Firma

  Türkiye’deki ilk cambalkon sistemlerinden beri, sistemlerin geliştirilmesine öncülük eden ve diğer markaların da gelişimine de katkıda bulunan tasarım uzmanlığına sahibiz.

 2. 2
  Özgün Tasarım

  Tüm sistemlerimiz, kendi özgün ve tescilli tasarımlarımızdır. Aynı biçimde, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımları kolaylıkla geliştirebiliriz.

 3. 3
  Türkiye’de İlk Yerli Aksesuar

  Camlama sistemi aksesuarlarının tamamını kendi fabrikasında yapan ilk ve tek firmayız.

 4. 4
  Sorunsuz Çalışan Sistemler

  En az müşteri şikâyeti oranına sahip sistemleri üretiyoruz. Tamamı garantili sistemler

 5. 5
  Malzeme Kalitesi

  Güçlü yapıyı şık ve minimal tasarımla birleştiren profillerimiz, alüminyum hammaddesinden, anodize ve boyama işlemlerine dek en yüksek kalite esas alınarak üretilir.

 6. 6
  Tek Merkezden Üretim

  Tüm aksesuarlarımız kendi imalatımız olup, yüksek mukavemete göre tasarlanmış ve paslanma karşıtı işlemden geçmektedir.

  Kendi enjeksiyon hattımız sayesinde sınırsız seçenek sunabildiğimiz plastik aksamlarımız, UV’ye, yüksek ve düşük sıcaklık şartlarına dayanımlı en kaliteli polyamidden üretilir.

İnteraktif Katalog